Reálie italsky mluvících zemí

Cestování a poznávací zájezdy – Reálie italsky mluvících zemí

Základní informace o italsky mluvících zemích pro všechny, kteří chtějí studovat, pracovat nebo jen cestovat po Itálii, Sardinii, Sicilii či Vatikánu


Historie a dialekty

Na těchto stránkách naleznete nejen historii jednotlivých regionů, ale i základní charakteristiku italských dialektů a přísloví. Také kulinářské recepty a popis rozličných svátku a oslav v jednotlivých regionech.

Jazyk portálu: italština

Sapere

Italská encyklopedie v internetové podobě. Stránky vhodné pro získání informací nejen o soudobé Itálii, ale i o její historii a současných reáliích. Spousta materiálů a zajímavých informací vhodných pro referáty v italském jazyce, od kultury přes medicínu až po ekologii.

Jazyk portálu: itaština

Ministerstvo zahraničních věcí

Na stránkách Ministerstva zahraničních věcí ČR se vám dostanou vyčerpávající informace o všech státech Evropy. Reálie, mezinárodní smlouvy, doporučení pro turisty, kontakty na české zastupitelství a velvyslanectví a další užitečné informace.

Jazyk portálu: čeština

Sardegna

Vše, co potřebujete a chcete vědět o ostrovu Sardínie, najdete právě na těchto stránkách. Dozvíte se něco nejen o její historii a jazyce, ale také o možnostech ubytování a kulturního vyžití.

Jazyk portálu: italština

Wikipedia

Veškeré informace týkající se Itálie. Seznámíte se zde s její historií, politickou situací, zeměpisnými údaji, regionálním členěnim, kulturou a spoustou dalších zajímavostí a faktů.

Jazyk portálu: italština

Info o Itálii

Stránky vhodné k získání všeobecných informací o Itálii, například reálie k maturitní zkoušce. Stručný přehled o italské historii, kuchyni i sportu. Vhodné k nahlédnutí třeba i před dlouhodobým pobytem v Itálii.

Jazyk portálu: italština

AntiŠkola

Webové stránky, které se prezentují jako největší databáze studentských prací v Česku. Přehledný rejstřík odkazuje do nejrůznějších témat, jazyky nevyjímaje.

Jazyk portálu: čeština

Má cesta po Itálii

Jedná se o příběh z cesty po Itálii, který napsala autorka webu. Článek přináší nejen zajímavé informace, ale je zároveň i poutavým příběhem.

Jazyk portálu: čeština

Kalimera

Internetový časopis pro mladé dobrodruhy věnující se cestování, práci v zahraničí, dobrovolnictví. Zajímavá je zejména sekce zkušeností s prací a brigádami v zahraničí, kde si můžete nalistovat článek o zkušenostech z jednotlivých ze­mí.

Jazyk portálu: čeština

Italština na internetu

Italština na internetu

Zdroje pro studium italštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů italštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o italštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici italštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo