Italská konverzace

Procvičování italštiny – Italská konverzace


strana 12

Kurzy zaměřené na italskou konverzaci

Kurzy zaměřené na italskou konverzaci – výpis z databáze jazykových škol a jejich kurzů. Vyhledávání dle města, typu kurzu, zaměření i pokročilosti. Největší databáze jazykových škol na českém internetu.

Jazyk portálu: čeština

Italian Survival Phrases

Webové stránky, které nabízejí několik modelových situací, které mohou nastat při cestování. Ke každé z nich zde najdete základní fráze a slovíčka. Po jejich rozkliknutí máte možnost slyšet jejich výslovnost a připravit se tak třeba na dovolenou v Itálii.

Jazyk portálu: angličtina

BBC Learning English

E-learningové stránky britské BBC určené studentům různých jazyků. Spousta materiálů k oživení studia, konverzační rubrika pro audio podcasty, audio i video materiály, zpravodajství ad.

Jazyk portálu: angličtina

Business Italština s BBC

Na stránkách e-learningových kurzů italštiny britské BBC najdete užítečné fráze pro obchodní rozhovory. Naučíte se zde slovní obraty při představování sebe, svého zaměstnání a ukázku obchodního telefonického hovoru.

Jazyk portálu: angličtina

Let's Learn Italian

Pokud se na této stránce zaregistrujete můžete komunikovat s lidmi, kteří se učí italsky. Je zde možnost si vyzkoušet různé testy odstupňované dle obtížnosti nebo projít lekce italštiny.

Jazyk portálu: angličtina

Dialoghi in italiano

Na těchto stránkách máte možnost si přečíst dialogy a zároveň si poslechnout jejich výslovnost. Dále můžete u každého dialogu srovnat formální a neformální formu.

Jazyk portálu: italština příp. angličtina a francouzština

Užitečné fráze

Stránky nabízí užitečné výrazy pro ty, kteří se italštinu nikdy neučili, ale chystají se do Itálie. Jedná se o základní výrazy, které jsou doplněny o český překlad a názorné obrázky.

Jazyk portálu: angličtina

Cestovatelský minislovník ITALŠTINA

Nejfrekventovanější slovíčka a fráze pro Vaše cesty do Itálie a dalších italsky mluvících zemí. Tento italský slovník je k dispozici také ke stažení ve formátu DOC.

Jazyk portálu: čeština

Cyber Italian

Portál obsahuje cvičení spíše pro začátečníky a mírně pokročilé. Cvičení slouží k lepšímu pochopení italského jazyka, týkají se frází a slovíček při setkání a představování.

Jazyk portálu: angličtina, italština

Quia

Na tomto portále naleznete jednoduché cvičení otázka – odpověď. Vaším úkolem je spojit odpovědi v levém sloupci s otázkami ve sloupci pravém. Správné odpovědi si můžete zkontrolovat kliknutím na „Answers“.

Jazyk portálu: angličtina

strana 12

Italština na internetu

Italština na internetu

Zdroje pro studium italštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů italštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o italštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici italštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo