Italské vtipy - zábava

Procvičování italštiny – Italské vtipy - zábava


strana 12

Italian About.com - Barzellette

Zajímá vás italský humor? Na těchto webových stránkách se můžete pobavit čtením spousty italských vtipů, které jsou zaměřené na různá témata. Malou nevýhodou je nutná znalost angličtiny.

Jazyk portálu: angličtina

Rebus

Zábava formou nejrůznějších slovních přesmyček. V pravém sloupci na výběr rebusy, křížovky,.. Najdete zde vždy objasněn princip rebusu a záleží už jen na vás, jak si s ním poradíte.

Jazyk portálu: italština

Studenti italiani

Portál věnovaný studentům. Jsou zde k nalezení zajímavé informace o studiu na italských univerzitách. Možnost nahlédnout do slovníků a encyklopedií. V neposlední řadě je k dispozici hudba ke stažení zdarma.

Jazyk portálu: italština

Cruciverba

Spousta her a křížovek on-line. Vhodné pro odreagování a volný čas. Dá se ovšem aplikovat motto: škola hrou, díky italské „cruciverba“ – křížovce se výborně procvičíte v jazyce.

Jazyk portálu: italština

Let's learn italian

Pokud se na této stránce zaregistrujete můžete komunikovat s lidmi, kteří se učí italsky. Je zde možnost si vyzkoušet různé testy odstupňované dle obtížnosti nebo projít lekce italštiny.

Jazyk portálu: angličtina

Calcolandia

Křížovky, oběšenec, pexeso a mnoho dalších her naleznete právě na těchto stránkách. Hry jsou určeny v Itálii pro malé děti, takže díky své jednoduchosti jsou pro studenty italštiny jako stvořené.

Jazyk portálu: italština

Osmisměrky

Naučte se odpočívat aktivně! Při hrách, které vám ze začátku mohou připadat jak pro malé děti, se i leckterý dospělý zapotí. Řešte osmisměrky či procvičujte si konjunktivy s hravým chobotničkami. Příjemnou zábavu.

Jazyk portálu: italština, angličtina, ruština

Siamo tutti animali

Ke každé větě přiřaďte správné přirovnání lidské vlastnosti ke zvířeti a své odpovědi si zkontrolujte kliknutím na „controlla“.

Jazyk portálu: italština

Cinema

Zajímá vás svět filmu a vše, co se filmu týká? Pak je tato stránka přímo pro vás. Naleznete zde reportáže a rozhovory s režiséry i s herci, filmové novinky a samozřejmě i recenze.

Jazyk portálu: italština

Stolní hry

Chcete-li si trochu odpočinout po náročném studiu, je to stránka určená přesně pro vás. Na výběr je množství her, od stolních, intelektuálně náročnějších až po hry čistě na odreagování.

Jazyk portálu: Italština

strana 12

Italština na internetu

Italština na internetu

Zdroje pro studium italštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů italštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o italštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici italštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo