Zpravodajství v italštině

Procvičování italštiny – Zpravodajství v italštině

Novinové, rozhlasové a televizní zpravodajství v italštině.


strana 12

La Gazetta dello Sport

Stránky nečtenějšího italského sportovního deníku, který nesmí chybět v žádné italské domácnost. Každodenní čtení pro mužskou i ženskou sportovní část italské populace.

Jazyk portálu: italština

Ansa

Ansa je první informační službou v Itálii a jednou z prvních i ve světě. Poskytuje kompletní přehled událostí z Itálie i ze světa, některé sekce (jako obchdoní zpravodajství) jsou zpoplatněny, základní zprávy jsou však volně přístupné.

Jazyk portálu: italština

Corriere della Sera

Denně aktualizovaná internetová podoba jednoho z nejčtenějších deníků v Itálii. Množství fotek, audio nahrávek i video ukázek. Čerstvé zprávy, počasí, názory a komentáře, zdraví i móda.

Jazyk portálu: italština

EuroNews

Elektronické zpravodajství stanice EuroNews v jazyku, který si zvolíte. Psané zpravodajství z celého světa a video zprávy. Většinou psanou formou, rozdělení dle oborů zájmu – ekonomika, umění, média, názory apod.

Jazyk portálu: angličtina, francouzština, němčina, italština, španělština, portugalština ad.

Focus

Věda a příroda, sport a dobrodružství, medicína a hospodářství, historie a ekologie. Tyto stránky přinášejí ve srozumitelném jazyce mnoho zajímavostí z různých okruhů lidské činnosti.

Jazyk portálu: italština

La Repubblica

Internetové stránky italského deníku La Repubblica v internetové podobě. Denně aktualizované zprávy z Itálie i ze zahraničí. Komentáře, zajímavosti, portréty osobností, sport.

Jazyk portálu: italština

Móda online

Jelikož pro mnohé je Itálie synonymem slova móda a v Itálii se o ní zajímá opravdu téměř každý, můžete i vy sledovat poslední novinky přímo online na tomto webu.

Jazyk portálu: italština

Studenti italiani

Portál věnovaný studentům. Jsou zde k nalezení zajímavé informace o studiu na italských univerzitách. Možnost nahlédnout do slovníků a encyklopedií. V neposlední řadě je k dispozici hudba ke stažení zdarma.

Jazyk portálu: italština

Il Giornale

Pod tímto odkazem naleznete italský deník v internetové podobě. Nabízí nejnovější a pravidelně aktualizované informace z politiky, kultury, sportu – a to v Itálii i v zahraničí.

Jazyk portálu: italština

L'Espresso

Na těchto stránkách naleznete internetovou podobu italského společenského časopisu L'Espresso. Nabízí přehled aktualit, informace ze světa kultury, hospodářství, sportu, atd.

Jazyk portálu: italština

strana 12

Italština na internetu

Italština na internetu

Zdroje pro studium italštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů italštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o italštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici italštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo