Studium v Itálii

Studium a práce v Itálii – Studium v Itálii

Soubor odkazů užitečných všem, kteří uvažují o studiu v Itálii. Organizace poskytující stipendia, informace a zázemí, univerzity.


strana 12

Bezplatný katalog jazykových škol v Itálii

Zažádejte si o zaslání bezplatné katalogu jazykových škol v Itálii zdarma. Jako bonus dostanete dárek – měsíční přístup do on-line jazykové školy zdarma.

jazyk portálu: čeština

Jazyky.Studium.Práce - Studium v zahraničí

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách.

Jazyk portálu: čeština

Nazkušenou.cz - Práce a studium v zahraničí

Známý portál pro sdílení zkušeností ze studia a práce v zahraničí. Informační články s rozsáhlou diskusí, diskusní fórum nad problematikou zahraničních pobytů, seznam zprostředkovatelů práce a studia v zahraničí.

Proč studovat v zahraničí?

Stále váháte, zda zkusit či nezkusit studium v zahraničí? Zdá se vám to zbytečné? Nebo moc drahé? Anebo vám připadá vyřizování studia v zahraničí příliš složité?

Erasmus+

Erasmus+ je vzdělávací program Evropské unie na období 2014–2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě a v oblasti sportu, mládeže a neformálního vzdělávání.

Jazky portálu: čeština

Accademia italiana di lingua

Oficiální stránky asociace škol a organizací vyučujících italštinu. Accademia italiana di lingua organizuje a připravuje jazykové kurzy a zkoušky. Poskytuje informace o termínech a cenách jednotlivých certifikátů italského jazyka.

Jazyk portálu: italština s možností přepnutí na angličtinu, němčinu, francouzštinu a chorvatštinu

Eurodesk

Portál věnovaný informacím o studiu v zahraničí. Dozvíte se zde, jak se přihlásit na školu v zahraničí, jaké jsou požadavky u přijímacích zkoušek, jaká je výše školného atd. Na stránkách najdete i odkazy pro studenty EU.

Jazyk portálu: čeština

Studenti italiani

Portál věnovaný studentům. Jsou zde k nalezení zajímavé informace o studiu na italských univerzitách. Možnost nahlédnout do slovníků a encyklopedií. V neposlední řadě je k dispozici hudba ke stažení zdarma.

Jazyk portálu: italština

Centro Culturale Conero

Nabídka pobytových jazykových kurzů na východním pobřeží Itálie. Možnost účasti od 16 let bez doprovodu. Výuka je v zajímavém prostředí, kde je též mnoho možností kulturního vyžití.

Jazyk portálu: angličtina, italština, němčina, španělština

Evropská unie

Po kliknutí na odkaz se zobrazí stránky Evropské komise v podsekci vzdělávání. Naleznete zde ucelené informace o možnostech celoživotního vzdělávání, programech mobility studentů, studiu v zahraničí aj.

Jazyk portálu: angličtina

strana 12

Italština na internetu

Italština na internetu

Zdroje pro studium italštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů italštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o italštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici italštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo