Referáty a seminárky, maturitní otázky z italštiny

Studium a výuka italštiny – Referáty a seminárky, maturitní otázky z italštiny


strana 12

Sapere

Italská encyklopedie v internetové podobě. Stránky vhodné pro získání informací nejen o soudobé Itálii, ale i o její historii a současných reáliích. Spousta materiálů a zajímavých informací vhodných pro referáty v italském jazyce, od kultury přes medicínu až po ekologii.

Jazyk portálu: itaština

Portale filosofia

Webové stránky v italštině zabývající se výhradně tématem filozofie. Můžete zde najít naučný slovník filozofů. Po rozkliknutí určitého jména filozofa najdete jeho životopis, ale i spoustu jiných odkazů, které se ho tematicky týkají.

Jazyk portálu: italština

Relazioni di narrativa

Portál vám nabízí referáty z literatury. Jednotlivé texty jsou řazeny podle literárního období a abecedně podle autorů. Najdete zde užitečné články o dílech těch nejvýznamějších italských literátů. Pro přístup k článkům je bohužel nutné věnovat pár chvil registraci.

Jazyk portálu: italština

Rozbor literárních děl

Literární analýzy několika slavných literárních děl, které vám ukážou, co všechno o sobě může prozradit literární text a zároveň pomůže rozšířit slovní zásobu. Využitelné i při tvorbě seminárních prací a referátů z italštiny.

Jazyk portálu: italština

Studenti italiani

Portál věnovaný studentům. Jsou zde k nalezení zajímavé informace o studiu na italských univerzitách. Možnost nahlédnout do slovníků a encyklopedií. V neposlední řadě je k dispozici hudba ke stažení zdarma.

Jazyk portálu: italština

Italština - Referáty.sk

Rubrika maturitní otázky z italštiny. Texty dostatečně obsáhle a kvalitně zpracované, oznámkované uživateli. Obsahuje témata Verona, Agriturismo, Razzismo a další…

Jazyk portálu: slovenština

Libero.it

Na stránkách najdete referáty, které se týkají témat jako jsou dějiny umění, filozofie, italská literatura, latina, zeměpis a mnoho dalších. Portál je užitečný pro ty, kteří hledají inspiraci ke svému referátu.

Jazyk portálu: italština

Studenti

Stránky nabízejí velký výběr slohových prací. Najdete zde témata z literatury, historie ale i ta, která se zabývají současnými problémy. Ke stáhnutí prací je potřeba se na stránkách zaregistrovat.

Jazyk portálu: italština

AntiŠkola

Webové stránky, které se prezentují jako největší databáze studentských prací v Česku. Přehledný rejstřík odkazuje do nejrůznějších témat, jazyky nevyjímaje.

Jazyk portálu: čeština

Enciclopedia

Seznam a popis vlastních jmen a pojmů řazený podle abecedního pořádku. Použití Enciclopedie se vám může hodit třeba při psaní písemné práce do školy. Hesla jsou příjemně zpracována a navzájem na sebe odkazují, čímž urychlují uživateli práci s webem.

Jazyk portálu: italština

strana 12

Italština na internetu

Italština na internetu

Zdroje pro studium italštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů italštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o italštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici italštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo