Jazykové kurzy italštiny Zlín

Kurzy italštiny

Zlín - jazykové kurzy italštiny IJ (italského jazyka) únor - březen - duben 2018 2019 - Jazykové kurzy italštiny Zlín

Jazykové kurzy italštiny

pokročilé hledání

Nebyly nalezeny žádné skupinové kurzy pro veřejnost italštiny. Klikněte pro dostupné jazykové kurzy italštiny - Zlínský kraj nebo pro jazykové kurzy italštiny v ČR.

Jazykové školy

Zlín - jazykové kurzy italštiny IJ (italského jazyka) únor - březen - duben 2018 2019 - Jazykové kurzy italštiny Zlín

Zahraniční studium

Zlín - jazykové kurzy italštiny IJ (italského jazyka) únor - březen - duben 2018 2019 - Jazykové kurzy italštiny Zlín

Podrobné hledání

Podrobné hledání - Jazykové kurzy italštiny Zlín

Jazykové kurzy Jazykové kurzy

Jazykovky.cz - Jazykové kurzy italštiny Zlín

Seznam jazykových škol a kurzů zaměřených na výuku italského jazyka. Hledejte zde jazykové kurzy italského jazyka (IJ) - Zlín: docházkové (veřejné, skupinové) pro veřejnost – raní, ranní, dopolední, odpolední, večerní, týdení, týdenní intenzivní kurzy italštiny, měsíční, půlroční i roční. Jazykové kurzy italštiny: firemní, individuální, pro studenty začátečníky, mírně - středně pokročilé. Také netradiční jazykové kurzy italštiny zaměřené na dospělé, mládež (teenagery), seniory, matky s dětmi, děti 2, 3, 4, 5, 6,7 let, ... s rodilým mluvčím, lektorem. Nabídka začátků kurzů italštiny: únor, březen, duben květen 2018/2019. Jazykové kurzy italštiny - Zlín probíhající v pondělí, úterý, ve středu, ve čtvrtek, v pátek, v sobotu nebo i v neděli. Lekce italštiny můžete brát doma, na pracovišti ve firmě, v jazykové škole. Jazykové kurzy italštiny bývají zaměřeny na italskou gramatiku, konverzaci (procvičování italštiny), přípravu k maturitě a přijímacím zkouškám (přijímací zkoušky na vš) z italštiny. Lze najít i rekvalifikační kurzy italštiny, doučování italštiny, interaktivní kurzy italštiny, přípravné a doučovací kurzy italštiny, italštinu přes skype - počítačová výuka italštiny. Firemní jazykové kurzy italštiny pro firmy mohou být zaměřené pro manažery nebo na zaměstnance. Obchodní italština (business) a odborná italština technických oborů jsou častým tématem.

Přidat školu

Přidání jazykové školy pořádající Jazykové kurzy italštiny Zlín - Zlín

Přidat jazykovou školu s výukou italštiny

Pokud Vaše jazyková škola vyučuje italštinu a není ve výpisu škol a kurzů, můžete ji přidat tak, že ji zaregistrujete do databáze www.Jazykovky.cz, odkud čerpáme údaje o kurzech italštiny a jazykových školách, kde probíhá výuka italštiny.

přidání jazykové školy/agentury

Jak na kurzy italštiny

Vedoucí rubriky - kurzy a výuka italštiny

Kurzy a výuka italštiny – kde vybrat kurz

Portál Italština On-line pomůže s výběrem jazykové školy a jazykového kurzu italštiny. Využívá databázi Jazykovky.cz, z níž vybírá přímo kurzy italského jazyka a jazykové školy s výukou italštiny. Jazykové školy, které neposkytly informace o vyučovaném jazyku, naleznete na Jazykovky.cz. Jazykové kurzy dalších jazyků naleznete tamtéž.

Vyhledat učebnici italštiny – slovníku – DVD


Heureka

Jazykové kurzy italštiny Zlín

Intenzivní jazykové kurzy

Kurzy pro veřejnost

Víkendové kurzy

Jazykové pobyty

Pomaturitní studium

Články – studium italštiny

Každému sedí jiný jazyk

Každému sedí jiný jazyk

25. 9. 2015

Zápolíte už několik let s angličtinou a myslíte si o sobě, že jste jazykový antitalent? Nepodceňujte se, třeba tomu tak vůbec není. Možná vám jiné jazyky půjdou mnohem lépe.

Jak vybrat dobrou jazykovku

Jak vybrat dobrou jazykovku

22. 1. 2015

Rozhodli jste se konečně zlepšit svoje jazykové schopnosti a naučit se pořádně jazyk? První krok je za vámi. Jenže jak si vybrat tu správnou jazykovou školu? Výběr je dnes opravdu široký, připravili jsme pro vás základní informace jak hledat a najít tu pravou jazykovku.

Lektoři, zachraňte věčné začátečníky!

Lektoři, zachraňte věčné začátečníky!

20. 1. 2015

Učebny jazykových škol jsou plné věčných začátečníků, takže jako lektor se s nimi nemůžete nesetkat. Syndrom věčného začátečníka je vlastně chronické onemocnění, které postihuje vztah člověka k jeho vlastní výuce cizího jazyka. Přinášíme Vám několik praktických tipů, s jejichž pomocí můžete své studenty vyléčit.

Cizí jazyky? Dobrá investice!

Cizí jazyky? Dobrá investice!

17. 2. 2014

Ze všech stran dnes slyšíme, že je potřeba utahovat opasky a šetřit v rodinných rozpočtech. Co si tedy pomyslíte, když ve Vaší e-mailové nebo poštovní schránce přistane nabídka „Jazyková škola nabízí bezkonkurenční kurzy angličtiny“? Pokud takovou nabídku smažete či vyhodíte, děláte chybu. Právě nyní je totiž ta nejlepší chvíle investovat do jazykového vzdělávání.

Parkování R7 vám dá křídla a usnadní cestování

Parkování R7 vám dá křídla a usnadní cestování

17. 12. 2013

Odlétáte na líbánky, na zaslouženou dovolenou nebo na služební cestu? Těšíte se, protože milujete cestování, ale zároveň máte starosti, jak se dostat na letiště? Určitě si řeknete, že nejpohodlnější by to bylo autem, ale nevíte kde zaparkovat? Pak využijte naší služby parkování u letiště, která vám cestování zpříjemní a usnadní.

…další články


Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo