GLOSSA - škola jazyků - Jazyková škola - Praha 1

GLOSSA - škola jazyků

Jazyková škola GLOSSA - škola jazyků
Praha 1 | Nové Město | Jindřišská 11

Kontakty pobočky

Stránky školy

Další pobočky

Poslední aktualizace

10.9.2019 | poslední editace profilu školy
31.7.2019 | poslední aktualizace nabídky kurzů školy
4.7.2018 | poslední hodnocení od studentů italštiny

Zkušenostistudentů

2 zkušenosti studentů ověřené a garantované správcem tohoto webu. Hodnocení studentů je získáváno tímto formulářem. Hodnocení si nemůže vkládat škola sama. Provozovatel má kontakt na hodnotitele a podezřelá hodnocení prověřuje.
Martin Kozák
4.7.2018 9:16
94.112.34.xxx
náš portál zná email / telefon studenta
Z přehledu kurzu italštiny na internetu nebylo úplně zřejmé, že jde o kurz navazující na předchozí semestr. Studenti kurzu I0, kam jsem se hlásil v lednu, už měli za sebou část podzimního semestru a tedy byli o několik lekcí napřed. Vše mi bylo vysvětleno velmi ochotným…  personálem na recepci v Jindřišské při osobním přihlášení, kde mě mimo jiné ujistili, že podzimní semestr určitě snadno rychle dohoním. Nastoupení do kurzu v polovině roku nebyl problém, zejména díky výborné skupině a úžasné lektorce (Zuzka). Výuka byla zaměřená spíše na konverzaci a na schopnost se domluvit v základních každodenních situacích, což mi vyhovovalo. Mluvnicí jsme se zabyvali jen v nezbytně nutném množství a hodiny tím byly zábavnější. Školu bych určitě doporučil ostatním. Jednou z výhod pro mě byla možnost uhrazení kurzovného ze zaměstnaneckých benefitů (Benefit Plus). Již jsem přihlášený na další semestr a těším se na pokračování. 
TIP Na oborovém portálu Jazykovky.cz naleznete informace o jazykových školách: Jazyková škola > Jazyková škola Praha > Výuka italštiny Praha

Učebniceapomůcky

Seznam některých učebnic a pomůcek, které jazyková škola používá v kurzech italštiny.

Skupinovékurzyitalštinyproveřejnost

Jazyková škola vypsala 2 druhy veřejných skupinových kurzů italštiny, které vyučuje v 2 termínech. Kurzy italského jazyka škola vyučuje pro tyto pokročilosti: A0 - Úplný začátečník, A0+ - Falešný začátečník. Rozřazovací test pokročilosti si udělejte zde: Rozřazovací test pokročilosti.

Italština - A0 Úplní začátečníci - pátek 11:15 - 12:45

I0 Jind pá 11:15 | Kód kurzu
31.07.2019 | Poslední aktualizace
Zeptat se na kurz
Učebnice italštiny používané v tomto kurzu:

Termín výuky

18.10.2019-7.2.2020|za 25 dní

11:15 – 12:45

Proč si vybrat tento kurz italštiny?

Ještě jste se italsky neučili nebo už je to tak dávno, že jste všechno zapomněli? V tomto kurzu získáte potřebné základy – naučíte se časovat základní slovesa, tvořit jednoduché otázky i odpovědi a osvojíte si klíčovou slovní zásobu od číslovek po každodenní aktivity. Díky unikátní metodě Teaching for Life, komunikativní učebnici Nuovo Progetto Italiano a vedení zkušeného lektora se naučíte komunikovat v nejběžnějších situacích, ve kterých se s italštinou můžete setkat. Na konci kurzu se budete umět představit, popsat svůj byt a objednat si v baru.

Italština - A1 Falešní začátečníci - pátek 9:30 - 11:00

I1 Jind pá 9:30 | Kód kurzu
31.07.2019 | Poslední aktualizace
Zeptat se na kurz
Učebnice italštiny používané v tomto kurzu:

Termín výuky

18.10.2019-7.2.2020|za 25 dní

9:30 – 11:00

Proč si vybrat tento kurz italštiny?

Zvládnete se představit a zeptat se na cenu, ale tím vaše znalosti italštiny končí? V tomto kurzu získáte základy každodenní komunikace – seznámíte se s nejběžnějšími slovesnými časy, osvojíte si slovíčka popisující filmy, jídlo a nakupování a naučíte se objednat si v restauraci a zeptat se na cestu. Díky unikátní metodě Teaching for Life, kvalitní učebnici Nuovo Progetto Italiano a vedení zkušeného lektora se naučíte komunikovat v těch nejjednodušších situacích běžného života.