Poznáváme Sardinii - poznávací zájezdy Sardinie

Cestování a poznávací zájezdy – Poznáváme Sardinii - poznávací zájezdy Sardinie

Vybrané cestovní kanceláře a agentury nabízející poznávací zájezdy na Sardinii.


Cestovatelské zkušenosti a tipy

Hodláte vyrazit na Sardínii? Tak toto je stránka přímo pro vás. Obsahuje důležité informace a tipy na cestu, aktuální počasí na Sardinii, podmínky přicestování s domícím zvířetem, co dělat při dopravní nehodě, kontakty na velvyslanectví či kempy atd.

Jazyk portálu: čeština

Net Travel

Server NetTravel.cz poskytuje internetový prodej více než 10.000 zájezdů do celého světa od více než 120 cestovních kanceláří působících na českém trhu. Výhodou je, že společnost prodává zájezdy za stejné ceny jako zastoupené cestovní kanceláře. Vyberte si z velké nabídky např. poznávací zájezdy na Sardinii.

CK Nomád

Cestovní kancelář Nomád vám nabízí poznávací zájezdy na Sardinii. Prožijte dovolenou, na kterou budete dlouze vzpomínat na tomto italském ostrově.

Kultura Sardínie

Pokud se nezajímáte pouze o spisovnou italštinu ale chcete se dozvědět něco i o kultuře a jazyku Sardínie, pak je tento server právě pro vás. Kromě slovíček a slovních spojení zde najdete seznam sardinských autorů včetně jejich životopisu.

Jazyk portálu: italština

Travel Club ČSAD Tišnov

S cestovní kanceláří Travel Club ČSAD Tišnov ročně vyjedou do zahraničí tisíce spokojených klientů. Spousta z nich se také zúčastní poznávacích zájezdů do Itálie. Využijte mnohaleté zkušenosti této cestovní kanceláře a navštivte jeden z Italských ostrovů – Sardinii.

Italština na internetu

Italština na internetu

Zdroje pro studium italštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů italštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o italštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici italštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo