Učitelé italštiny

Nejlépe hodnocení učitelé italštiny | Učitelé italštiny s hodnoceními od studentů nabízející výuku italštiny.

Vyberte si vhodného učitele italštiny podle jeho doporučení od studentů, místa výuky a nabídky kurzů, ve kterých učí. Využijte kontaktního formuláře ke zjištění dostupnosti lektora. Pokud bude lektor k dispozici, domluvte si náslechovou hodinu.

Roberto Rega

Energický, aktivní a vždy usměvavý lektor, rodilý mluvčí z Říma.
Jazyková škola Società Dante Alighieri - specialista na italštinu
Narodil se v Římě, kde na univerzitě La Sapienza vystudoval současnou italskou literaturu. Od roku 2010 žije v Praze a od té doby je výuka italštiny jeho jedinou profesí.…  Vyškolil se díky účasti na aktualizačních kurzech Dilit a Plida a pravidelně absolvuje kurzy výuky a dalšího vzdělávání v oboru. Mimo zkoušejícího Plida je také koordinátorem certifikace Plida při vzdělávací instituci Società Dante Alighieri – pražská sekce, zabývá se výukou pro Dante Alighieri.  

Monia Camuglia

Milá, dynamická, vždy usměvavá lektorka a rodilá mluvčí se spoustou empatie.
Jazyková škola Società Dante Alighieri - specialista na italštinu
Narozena ve Florencii, vystudovala úspěšně Filologii slovanských jazyků na l'Universita' degli Studi di Pisa a obhájila diplomovou práci na téma Aplikace komputačních systémů…  v analýze starých slovanských textů. Poté zahájila doktorandská studia na Bulharské akademii věd v Sofii. Ok roku 1995 vyučovala italštinu v kurzech italského jazyka a kultury na Univerzitě v Pise, se kterou spolupracovala mnoho let. Od roku 2000 žije v Praze, kde nadále pokračuje ve výuce italského jazyka.  

Laura Rubini

Energická, dynamická a vždy usměvavá rodilá mluvčí s bohatými zkušenostmi s interaktivní výukou.
Jazyková škola Società Dante Alighieri - specialista na italštinu
Pochází z Verony, žila rok ve Španělsku a 10 let v Německu, kde vystudovala španělskou a italskou filologii a také německou lingvistiku. Svá studia zakončila diplomovou prací na…  téma překladatelství. Žije v Praze od roku 1999, pravidelně navštěvuje školení pro učitele italštiny pro cizince. Od roku 1988 učí dospělé studenty a od roku 2011 začala učit i děti. Od roku 2008 se specializuje také na divadlo, jakožto nástroj pro výuku jazyků. V minulosti vedla kurzy italštiny a divadla.  
TIP Na oborovém portálu Jazykovky.cz najdete: Jazykové kurzy > Jazykové kurzy italštiny

Český lektor

Kvalifikovaný český lektor
Jazyková škola CHANNEL CROSSINGS
Jazyková škola Channel Crossings spolupracuje s více než 200 lektorů.

Rodilý mluvčí

Kvalifikovaný rodilý mluvčí
Jazyková škola CHANNEL CROSSINGS
Jazyková škola Channel Crossings spolupracuje s více než 200 lektorů.

Arianna Conte

Milá, klidná a vždy připravená lektorka s praxí v učení italštiny po celém světě.
Jazyková škola Società Dante Alighieri - specialista na italštinu
Vystudovala italskou didaktiku jako cizí jazyk na Università per Stranieri di Siena. Od roku 2005 učí italštinu v různých zemích od Argentiny přes Jižní Koreu a Rusko a…  experimentuje s různými kulturami a způsoby výuky. V roce 2012 se přestěhovala do Prahy, kde od té doby spolupracuje se vzdělávací institucí Società Dante Alighieri. Základními principy její výuky jsou zaměření na studenta nejen jako na osobu učící se, ale také na osobnost a charakter.  

Fiodor Dri

Usměvavý, milý a energický rodilý mluvčí italštiny.
Jazyková škola Società Dante Alighieri - specialista na italštinu
Fiodor Dri, rodilý Ital, který žil v dětství ve Španělsku, v Holandsku, a nyní již dvacet let žije v Praze. Kromě jeho mateřského jazyka italštiny mluví i španělsky, anglicky a…  česky. Vystudoval vysokou školu Ca’ Foscari v Benátkách, obor obchod a administrace, má zkušenosti s výukou v Itálii, pracoval v turistickém sektoru v Praze, a od roku 2013 spolupracuje s institucí Società Dante Alighieri, pro kterou vedl a nadále vede kurzy obchodní italštiny v CAMIC (Italsko-české obchodní komoře).  

Marie Vymazalová

Vulkán energií s přetrvávajícím úsměvem na tváři - to je naše lektorka češtiny pro Italy.
Jazyková škola Società Dante Alighieri - specialista na italštinu
Narodila se v Moskvě a od dětství žila v bilingvním prostředí (čeština a ruština). Po absolvování Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze (ruský jazyk a výtvarná výchova)…  se přestěhovala do Itálie, kde v letech 1990–2006 vyučovala český a ruský jazyk v různých školách v Boloni (Berlitz, Benedict atd.). V roce 2006 se vrátila do Prahy, kde od roku 2013 spolupracuje se společností Società Dante Alighieri. V současnosti je vedoucí kurzů češtiny a lektorkou češtiny pro Italy.  

Simona Magazzini

Milá a usměvavá učitelka, která má přirozený a velmi empatický přístup k dětem. Nejen děti ji proto velmi zbožňují.
Jazyková škola Società Dante Alighieri - specialista na italštinu
Narodila se ve Florencii, kde začala a dokončila magisterské studium literatury a filozofie. Italštinu začala učit ihned po dokončení univerzity v roce 2001, a to v různých…  školách pro cizince, ale také v Kulturním centru pro cizince ve Florencii. V roce 2003 se přestěhovala do Prahy, navázala na výuku italštiny dospělých i dětí ve významných italských institucích. Patří mezi zakládající členy české sekce vzdělávací instituce Società Dante Alighieri,kde je mimo jiné koordinátorkou kurzů pro děti  
TIP Na Jazykovky.cz najdete všechny Jazykové školy

Susanna Wagner

Rodilá mluvčí italštiny mluvící česky
Jazyková škola CONFUCIUS jazyková škola
Používám učebnici Progetto Italiano a Italština pro samouky (Leda 2001). V lekci spojím gramatiku s posloucháním CD, cvičeními a s konverzací. Učím individuální i skupinové…  kurzy od začátečníků po pokročilé.  

Nikol

Lektorka, která Vás naučí milovat Itálii
Jazyková škola Jazyková škola Eskymák
Trpělivá a zodpovědná lektorka, která Vám pomůže zlepšit si své italské dovednosti. Má dlouholetou praxi ve výuce italštiny, od začátečníků až k velmi pokročilým studentům.

Susanna

zkušená lektorka italštiny
Jazyková škola jazyková škola Britannika
Lektorka Susanna je zkušená lektorka italštiny, je optimistická a trpělivá. Naučí Vás rozumět a hlávně mluvit italský!

Český lektor

Profesionál na svém místě.
Jazyková škola Jazykové centrum Correct, s.r.o.
S potřebným vzděláním a zkušenostmi …

Tereza Soukupová

trpělivá lektorka, která si ráda připravuje vlastní materiály
Jazyková škola Radka Malá - Giramondo
S Terezou se do italštiny prostě zamilujete! Italština totiž není jen jazyk, ale i země, kultura, gastronomie, umění a životní styl!

Erisilda Bulicko

rodilá mluvčí italštiny, s níž je učení hra
Jazyková škola Radka Malá - Giramondo
„Učení miluju, protože podle mě by kultura neměla mít žádné hranice. Mám radost z pokroků svých studentů i z toho, že si s nimi můžu povídat, jako by byly mými krajany. Během…  mých hodin si hrajeme, učíme se i bavíme. Pomocí hudby, hádanek, článků i gest z vás brzy budou praví Italové :-).“  
TIP Poslední zlevněná místa v kurzech najdete na: SlevyKurzu.cz > Kurz italštiny

Matteo

spolehlivý, trpělivý a zábavný lektor
Jazyková škola Jazyková škola Domluvte se
Matteo: jmenuji se Matteo, mám 35 let a přijel jsem ze Sardínie z Cagliari. Přijel jsem do Prahy na konci června 2015 spolu se svým nejlepším přítelem. Hned jsem si zamiloval…  mentalitu lidí, toto město – jeho nejnavštěvovanější i tajná místa, jeho rozmanitost a bezpočet příležitostí. Rok a půl jsem pracoval v mezinárodní společnosti v personálním sektoru a pak jsem následoval své vnitřní nutkání. Moje vášeň pro učení je spontánní, rodí se uvnitř mě.  

Anna Šurganová

Supervizorka drilové metody
Jazyková škola Jazyková škola Jílek
Lektorka angličtiny a italštiny Anička snila o kariéře právničky, nakonec ji ale osud zavál do Itálie, kde se zamilovala nejen do italské pohody, ale také cizích jazyků. Právě…  tento pobyt ji pak nasměroval ke studiu učitelství a zároveň jí ukázal způsob, jakým by měl lektor přistupovat ke studentům. “Lidé se musí na hodinu těšit. Když mají dobrou náladu, tak pojmou mnohem více informací,” říká lektorka, která se kromě cizích jazyků ráda věnuje čtení nebo tanci.  

Přidat nového učitele