Reálie italsky mluvících zemí

Cestování a poznávací zájezdy – Reálie italsky mluvících zemí

Základní informace o italsky mluvících zemích pro všechny, kteří chtějí studovat, pracovat nebo jen cestovat po Itálii, Sardinii, Sicilii či Vatikánu


strana 12

Il portale delle Sicilia

Všeobecné informace o Sicílii, nejnovější zprávy z této oblasti, aktuální počasí, ale především kulturní a sportovní události v regionu. Informace taktéž pro turisty, pláže, příroda, chráněnné oblasti, kulturní vyžití, historie měst.

Jazyk portálu: italština

Info o Itálii

Stránky vhodné k získání všeobecných informací o Itálii, například reálie k maturitní zkoušce. Stručný přehled o italské historii, kuchyni i sportu. Vhodné k nahlédnutí třeba i před dlouhodobým pobytem v Itálii.

Jazyk portálu: italština

Kultura Sardínie

Pokud se nezajímáte pouze o spisovnou italštinu ale chcete se dozvědět něco i o kultuře a jazyku Sardínie, pak je tento server právě pro vás. Kromě slovíček a slovních spojení zde najdete seznam sardinských autorů včetně jejich životopisu.

Jazyk portálu: italština

AntiŠkola

Webové stránky, které se prezentují jako největší databáze studentských prací v Česku. Přehledný rejstřík odkazuje do nejrůznějších témat, jazyky nevyjímaje.

Jazyk portálu: čeština

Má cesta po Itálii

Jedná se o příběh z cesty po Itálii, který napsala autorka webu. Článek přináší nejen zajímavé informace, ale je zároveň i poutavým příběhem.

Jazyk portálu: čeština

Kalimera

Internetový časopis pro mladé dobrodruhy věnující se cestování, práci v zahraničí, dobrovolnictví. Zajímavá je zejména sekce zkušeností s prací a brigádami v zahraničí, kde si můžete nalistovat článek o zkušenostech z jednotlivých ze­mí.

Jazyk portálu: čeština

strana 12

Italština na internetu

Italština na internetu

Zdroje pro studium italštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů italštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o italštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici italštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo