Italština do ucha - poslech, audio, MP3, video

Procvičování italštiny – Italština do ucha - poslech, audio, MP3, video

Podcasty na internetu, audio nahrávky pro studenty italštiny


strana 12

Learn Italian - Impariamo l'italiano

Webové stránky obsahují několik videoklipů na různá témata. Pod každým videoklipem nakeznete výpovědi. Po poslechnutí nahrávky máte za úkol pravdivé výpovědi zaškrtnout křížkem.

Jazyk portálu: italština

Studenti italiani

Portál věnovaný studentům. Jsou zde k nalezení zajímavé informace o studiu na italských univerzitách. Možnost nahlédnout do slovníků a encyklopedií. V neposlední řadě je k dispozici hudba ke stažení zdarma.

Jazyk portálu: italština

Comprensione di testi in italiano

Stránky obsahují několik poslechových cvičení. Podle návodu si nejdříve poslechnete text, poté si ho poslechnete ještě jednou a zároveň si přečtete psaný text. Na závěr vyplníte test.

Jazyk portálu: italština příp. angličtina a francouzština

Un giro in Italia

Na stránkách najdete poslechová cvičení různých pokročilostí. U každého poslechu je uveden i jeho text, takže se do něj můžete kdykoliv podívat. Kliknutím na podtržená slovíčka se vám dole zobrazí jejich vysvětlení.

Jazyk portálu: italština

Zapltalian - learn italian for free with audio

Výuka důležitých italských slovíček a frází za pomocí audia. Základní lekce gramatiky jsou zde přehledně zpracovány. Portál též obsahuje zvukové záznamy populární hudby a texty s anglickým překladem.

Jazyk portálu: angličtina

Adesso

Stránky nabízejí několik článků, které je možno si i poslechnout. Nejdříve si zkuste poslechnout mluvený text a pak si přečtením článku zkontrolujte, zda jste správně porozuměli.

Jazyk portálu: němčina

Better at Listening - Italian BBC

Velmi pěkně zpracované stránky e-learningových kurzů italštiny britské BBC. Zaujmou především množstvím kvalitních audio a video nahrávek. Zde naleznete lekci, která Vám pomůže lépe porozumět italskému mluvenému hovoru, tedy zlepšit svůj poslech.

Jazyk portálu: angličtina

strana 12

Italština na internetu

Italština na internetu

Zdroje pro studium italštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů italštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o italštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici italštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo