Italská slovíčka - slovní zásoba

Procvičování italštiny – Italská slovíčka - slovní zásoba

Stránky k procvičování slovíček a rozšiřování slovní zásoby.


strana 12

Italian About.com

Internetový portál pro anglicky mluvící studenty Italštiny. Rozsáhlá databáze textových, video i audio materiálů, včetně odkazů na ostatní www stránky ke studiu italštiny. Aktualizace denně, s možností nechat si posílat nové příspěvky emailem. Malou nevýhodou je nutná znalost angličtiny.

Jazyk portálu: angličtina

LanguageGuide.org

Interaktivní ilustrovaný slovníček italštiny. Výrazy jsou tematicky roztříděné (il corpo, la casa, le piante…). Po najetí myší na obrázek se u kurzoru zobrazí slovíčko a audio systém přehraje výslovnost. Vhodné i pro naprosté začátečníky a pro rozšíření slovní zásoby pokročilých.

Jazyk portálu: angličtina a italština

Dotazy

Na stránkách najdete nejrůznější zajímavé dotazy týkající se správného významu vybraných slov a slovních spojení a jejich správného použití.

Jazyk portálu: italština

Italien facile

Otestujte si úroveň vaší italštiny. Po vyhodnocení testu hned zjistíte, v čem jste dobří a kde jsou Vaše slabiny. Web Vám pomůže naplánovat, jakými gramatickými jevy začít, abyste ve studiu postupovali co nejefektivněji. Na portále můžete procvičit veškerou gramatiku, slovní zásobu i poslech.

Jazyk portálu: francouzština

One World Italiano

Stránky jsou přehledně rozděleny do několika témat. Kliknete-li na šipky u některého z témat, otevře se vám seznam slovíček týkajících se daného tématu.

Jazyk portálu: italština příp. angličtina a francouzština

Parole

Server užitečný pro ty, kteří se chtějí dozvědět něco víc o původu a významu některých, navzájem si více či méně podobných, slov.

Jazyk portálu: italština

Sinonimi regionali

Zajímavé stránky, které názorně poukazují na odlišnost daných slov v některých italských nářečích. Každé slovo je navíc doplněno o popis vlastního významu.

Jazyk portálu: italština

Italian Language Audio Phrasebook

Stránky obsahují spoustu témat a ke každému z nich základní slovíčka. Kliknete-li na slovíčko v italštině, máte možnost slyšet jeho správnou výslovnost.

Jazyk portálu: angličtina

Italská slovíčka s BBC

Velmi pěkně zpracované stránky e-learningových kurzů italštiny britské BBC. Zaujmou především množstvím kvalitních audio nahrávek. Zde naleznete základní slovníček důležitých výrazů a frází spolu s audio nahrávkou a příkladem použití.

Jazyk portálu: angličtina

Let's learn italian

Pokud se na této stránce zaregistrujete můžete komunikovat s lidmi, kteří se učí italsky. Je zde možnost si vyzkoušet různé testy odstupňované dle obtížnosti nebo projít lekce italštiny.

Jazyk portálu: angličtina

strana 12

Italština na internetu

Italština na internetu

Zdroje pro studium italštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů italštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o italštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici italštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo