Italská gramatika

Procvičování italštiny – Italská gramatika


strana 12

Italská gramatika - kurzy zaměřené na gramatiku

Na stránce vyberte jako „zaměření kurzu“ položku „kurzy gramatiky“ a v databázi jazykových kurzů budou vyhledány kurzy italštiny jazykových škol v ČR, které se orientují na procvičení gramatických jevů a italské gramatiky.

Jazyk portálu: čeština

Italská gramatika s BBC

Velmi pěkně zpracované stránky e-learningových kurzů italštiny britské BBC. Zaujmou především množstvím kvalitních audio nahrávek. Naleznete zde příklady běžné konverzace na různá témata i slangové výrazy, texty k doplňování, kví­zy.

Jazyk portálu: angličtina

Italien facile

Otestujte si úroveň vaší italštiny. Po vyhodnocení testu hned zjistíte, v čem jste dobří a kde jsou Vaše slabiny. Web Vám pomůže naplánovat, jakými gramatickými jevy začít, abyste ve studiu postupovali co nejefektivněji. Na portále můžete procvičit veškerou gramatiku, slovní zásobu i poslech.

Jazyk portálu: francouzština

Wikipedia

Stránka s přehledně vysvětlenou italskou gramatikou. Kvalitní stránky, ale poslouží především jako základní přehled jazyka.

Jazyk portálu: italština

Grammatica italiana

Výborné stránky pro ty, kteří již italským jazykem vládnout velice dobře a chtějí pouze „dopilovat“ detaily. Teoretické vysvětlení používání gramatických jevů, syntax a názorné ukázky.

Jazyk portálu: italština

La grammatica italiana

Osobní stránky profesorky University ve Vermontu, která zveřejňuje a pravidelně doplňuje informace a přehledy italské gramatiky.

Jazyk portálu: angličtina

Let's Learn Italian

Pokud se na této stránce zaregistrujete můžete komunikovat s lidmi, kteří se učí italsky. Je zde možnost si vyzkoušet různé testy odstupňované dle obtížnosti nebo projít lekce italštiny.

Jazyk portálu: angličtina

One World Italiano

Kompletní, přehledně vysvětlená italská gramatika. U každého gramatického jevu je uveden i názorný příklad. Stránky dobré jak pro ty, co se italštinu teprve začínají učit, tak pro ty, kteří už se jí nějakou dobu zabývají.

Jazyk portálu: italština příp. angličtina a francouzština

ZapITALIAN - Learn to Speak Italian for free

Výuka důležitých italských slovíček a frází za pomocí audia. Základní lekce gramatiky jsou zde přehledně zpracovány. Portál též obsahuje zvukové záznamy populární hudby a texty s anglickým překladem.

Jazyk portálu: angličtina

Free Internet Italian Grammar

Na jedné stránce je zobrazen kompletní přehled základů italské gramatiky. Jsou zde vysvětleny úplné základy jako je výslovnost abecedy až po skloňování modálních sloves.

Jazyk portálu: angličtina

strana 12

Italština na internetu

Italština na internetu

Zdroje pro studium italštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů italštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o italštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici italštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo