Testy z italštiny

Procvičování italštiny – Testy z italštiny

Testy k procvičování gramatiky, slovíček či ke zjištění aktuální jazykové úrovně.


Testy (nejen) z angličtiny

Článek s tipy na stránky jazykových škol, kde si můžete zdarma a on-line otestovat své znalosti angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, ale i ruštiny či čínštiny. Výsledek máte ihned před sebou!

Jazyk portálu: čeština.

Italien facile

Otestujte si úroveň vaší italštiny. Po vyhodnocení testu hned zjistíte, v čem jste dobří a kde jsou Vaše slabiny. Web Vám pomůže naplánovat, jakými gramatickými jevy začít, abyste ve studiu postupovali co nejefektivněji. Na portále můžete procvičit veškerou gramatiku, slovní zásobu i poslech.

Jazyk portálu: francouzština

Otestuj svou italštinu s BBC

Velmi pěkně zpracované stránky e-learningových kurzů italštiny britské BBC. Zaujmou především množstvím kvalitních audio nahrávek. Naleznete zde příklady běžné konverzace na různá témata i slangové výrazy, texty k doplňování, kví­zy.

Jazyk portálu: angličtina

Testy

Testy jsou zaměřeny na různé slovní druhy a jejich kategorie. Jsou sestaveny formou doplňování a je možné si je ihned po vyplnění nechat zkontrolovat.

Jazyk portálu: italština

Slova a jejich význam

Server otestuje vaši slovní zásobu. Je potřeba najít mezi danými možnostmi správný význam slova. Pro kontrolu klikněte na tlačítko „Correggi“.

Jazyk portálu: italština

Test d'Italiano

Test je zaměřen na porozumění textu. Uvedený text si přečtete, kliknete dole na odkaz „Quesiti“ a odpovíte na otázky. Pro kontrolu správných odpovědí stačí kliknout na „Correggi“.

Jazyk portálu: italština

Test di Lingua e Grammatica Italiana Online

Ověřte si svoji znalost italské gramatiky. Vepište do příslušných políček vaše údaje, vyplňte test a kliknete-li dole na políčko „Invia“, obdržíte za chvíli mailem správné řešení testu.

Jazyk portálu: italština

Ženský rod a množné číslo

Tento krátký test slouží k procvičení mluvnického ženského rodu a množného čísla u těžších slov. Ke každému výrazu napište požadovaný tvar a poté klikněte na „Correggi“.

Jazyk portálu: italština

Italština na internetu

Italština na internetu

Zdroje pro studium italštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů italštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o italštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici italštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo