Italské slovníky on-line

Studium a výuka italštiny – Italské slovníky on-line

Slovníky


strana 12

Překladač z italštiny do češtiny

Populární překladač Google využijete nejen pro překlad textu, ale i pro překlad celých webových stránek. A nejen pro italštinu.

jazyk portálu: čeština

Slovník anglicko český a česko anglický

Oblíbený slovník Seznamu pro překlady z šesti evropských jazyků. Samozřejmě také italštinu.

jazyk portálu: čeština

Sinonimi e contrari

Jedná se o přehledně vytvořený slovník synonym a antonym k jednotlivým výrazům. Obsahuje velké množství slov a slovních spojení.

Jazyk portálu: italština

Parole difficili

Slovník obsahuje abecední seznam vybraných těžkých slov v italštině. U každého výrazu je napsán jeho význam, etymologický původ a u většiny je i uveden příklad.

Jazyk portálu: italština

Studenti italiani

Portál věnovaný studentům. Jsou zde k nalezení zajímavé informace o studiu na italských univerzitách. Možnost nahlédnout do slovníků a encyklopedií. V neposlední řadě je k dispozici hudba ke stažení zdarma.

Jazyk portálu: italština

WordReference

Stránky umožňují překládat slovíčka a krátká slovní spojení ze španělštiny do angličtiny, francouzštiny, portugalštiny a naopak. Španělsko-anglický slovník obsahuje přes 120 000 hesel.

Jazyk portálu: angličtina

Dizionario etimologico

Etymologický slovník on-line, který stručně uvádí původ daného slova, jeho varianty v některých jiných jazycích a derivace.

Jazyk portálu: italština

PONS Online Dictionary

Pons.eu nabízí několikajazyčný on-line přístupný webový slovník. Kromě klasických slovníků z němčiny či angličtiny do různých jazyků (španělština, ruština, francouzština, slovinština, italština či polština) zde najdete také obrázkový anglicko-německý a německo-anglický slovník s vysvětlujícími obrázky a popisky.

YourDictionary.com

Italské překladové online slovníky různých jazyků a zaměření zdarma. Dialekty, specializované oborové slovníky, glosáře, lexikony a thesaury.

Jazyk portálu: angličtina

ZapITALIAN - Learn to Speak Italian for free

Výuka důležitých italských slovíček a frází za pomocí audia. Základní lekce gramatiky jsou zde přehledně zpracovány. Portál též obsahuje zvukové záznamy populární hudby a texty s anglickým překladem.

Jazyk portálu: angličtina

strana 12

Italština na internetu

Italština na internetu

Zdroje pro studium italštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů italštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o italštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici italštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo