Italské slovníky on-line

Studium a výuka italštiny – Italské slovníky on-line

Slovníky


strana 12

Dizionario Garzanti

Zkrácená verze tištěného slovníku Garzanti. Pro vyhledávání slovíček je potřeba se zaregistrovat, registrace je zdarma.

Jazyk portálu: italština

Dizionario inverso

Neobvyklý slovník, který vyhledává slova zakončená na uvedenou koncovku. Je užitečný především pro ty, kteří chtějí skládat verše v italštine. Ušetří si tím čas s hledáním rýmu.

Jazyk portálu: italština

PONS Online Dictionary

Pons.eu nabízí několikajazyčný on-line přístupný webový slovník. Kromě klasických slovníků z němčiny či angličtiny do různých jazyků (španělština, ruština, francouzština, slovinština, italština či polština) zde najdete také obrázkový anglicko-německý a německo-anglický slovník s vysvětlujícími obrázky a popisky.

YourDictionary.com

Italské překladové online slovníky různých jazyků a zaměření zdarma. Dialekty, specializované oborové slovníky, glosáře, lexikony a thesaury.

Jazyk portálu: angličtina

Zapltalian - learn italian for free with audio

Výuka důležitých italských slovíček a frází za pomocí audia. Základní lekce gramatiky jsou zde přehledně zpracovány. Portál též obsahuje zvukové záznamy populární hudby a texty s anglickým překladem.

Jazyk portálu: angličtina

Dizionario di retorica

Slovník italského názvosloví řečnických figur a jejich charakteristika. Stránka vám bude užitečná, pokud studujete italštinu k rozboru zejména literárních textů.

Jazyk portálu: italština

Cestovatelský minislovník ITALŠTINA

Nejfrekventovanější slovíčka a fráze pro Vaše cesty do Itálie a dalších italsky mluvících zemí. Tento italský slovník je k dispozici také ke stažení ve formátu DOC.

Jazyk portálu: čeština

Slovník.cz - Multilingual Dictionary

Jednoduchý vícejazyčný překladový slovník online. Slovní zásobu čerpá z databáze Lang Soft, neuvádí bohužel počet obsažených výrazů. Jednoduchá grafika, rychlé vyhledávání pro začátečníky i mírně pokročilé.

Jazyk portálu: čeština

Studentka - Němčina

Na těchto stránkách najdete kromě online několikajazyčného slovníku i studijní materiály pro výuku jazyků, maturitní otázky a další materiály.

Jazyk portálu: čeština

e-Slovníky

Projekt e-Slovníky.cz zpřístupňuje profesionální překladové slovníky v on-line podobě (angličtina, němčina, italština, ruština, polština, španělština, latina). Italské slovníky: obecný, ekonomicko-právní, lékařský, technický, zemědělský/ biologický. Počet významových dvojic: 250 000. Registrací získáte neomezený přístup do obecných a měsíční přístup do odborných slovníků.

Jazyk portálu: čeština

strana 12

Italština na internetu

Italština na internetu

Zdroje pro studium italštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů italštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o italštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici italštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo