Učební pomůcky

Studium a výuka italštiny – Učební pomůcky

Pomůcky k výuce italštiny pro učitele a lektory, CD romy, učebnice


strana 12

Jazyky.com - Učební materiály

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách.

Jazyk portálu: čeština

Italian About.com

Internetový portál pro anglicky mluvící studenty Italštiny. Rozsáhlá databáze textových, video i audio materiálů, včetně odkazů na ostatní www stránky ke studiu italštiny. Aktualizace denně, s možností nechat si posílat nové příspěvky emailem. Malou nevýhodou je nutná znalost angličtiny.

Jazyk portálu: angličtina

Il Curriculum Vitae

Na těchto stránkách je uveden návod, jak napsat co nejefektivněji životopis při hledání zaměstnání. Vedle teoretických rad je na závěr uveden i praktický příklad v italštině.

Jazyk portálu: italština

Italsky s BBC

Velimi pěkně zpracované stránky e-learningových kurzů italštiny britské BBC. Zaujmou především množstvím kvalitních audio nahrávek. Naleznete zde příklady běžné konverzace na různá témata i slangové výrazy, texty k doplňování, kví­zy.

Jazyk portálu: angličtina

Memrise

Internetový server Memrise je kvalitní portál pro procvičování velkého počtu světových jazyků.

Jazyk portálu: angličtina

Psaní dopisů

Návod ke správnému psaní formálních i neformálních dopisů v italštině. Kromě výrazů ke každé příležitosti zde najdete vlastní charakteristiku dopisu a dokonce i jeho původ. Web je velmi přehledně řazen a tím umožňuje uživateli příjemnou práci.

Jazyk portálu: italština

Rozbor literárních děl

Literární analýzy několika slvaných literárních děl, které vám ukážou, co všechno o sobě může prozradit literární text a zároveň pomůže rozšířit slovní zásobu.

Jazyk portálu: italština

Studenti italiani

Portál věnovaný studentům. Jsou zde k nalezení zajímavé informace o studiu na italských univerzitách. Možnost nahlédnout do slovníků a encyklopedií. V neposlední řadě je k dispozici hudba ke stažení zdarma.

Jazyk portálu: italština

La grammatica italiana

Osobní stránky profesorky University ve Vermontu, která zveřejňuje a pravidelně doplňuje informace a přehledy italské gramatiky.

Jazyk portálu: angličtina

Let's Learn Italian

Pokud se na této stránce zaregistrujete můžete komunikovat s lidmi, kteří se učí italsky. Je zde možnost si vyzkoušet různé testy odstupňované dle obtížnosti nebo projít lekce italštiny.

Jazyk portálu: angličtina

strana 12

Italština na internetu

Italština na internetu

Zdroje pro studium italštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů italštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o italštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici italštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo