Učební pomůcky

Studium a výuka italštiny – Učební pomůcky

Pomůcky k výuce italštiny pro učitele a lektory, CD romy, učebnice


strana 12

Mestiere di scrivere

Ovládáte-li již italštinu opravdu bravurně a pouze si nevíte rady s psanou formou jazyky, jsou tyto stránky přímo pro vás. Poradí vám s psaním cizích slov, velkých písmen, ale i jak správně napsat novinový článek.

Jazyk portálu: italština

Studenti.it

Studentské stránky, které vám pomohou s přípravou do různých školních předmětů. Nabídka umožňuje zvolist si odkazy týkající se středních nebo vysokých škol. Dále zde najdete materiály k referátům a seminárním pracem. V rámci své kategorie (studentské projekty) má web velmi dobrou úroveň.

Jazyk portálu: italština

ZapITALIAN - Learn to Speak Italian for free

Výuka důležitých italských slovíček a frází za pomocí audia. Základní lekce gramatiky jsou zde přehledně zpracovány. Portál též obsahuje zvukové záznamy populární hudby a texty s anglickým překladem.

Jazyk portálu: angličtina

Free Internet Italian Grammar

Na jedné stránce je zobrazen kompletní přehled základů italské gramatiky. Jsou zde vysvětleny úplné základy jako je výslovnost abecedy až po skloňování modálních sloves.

Jazyk portálu: angličtina

Letteratura

Stručný přehled italské literatury. Charakteristika jednotlivých období a autorů. Referáty na téma italští spisovatelé a období v italské literatuře.

Jazyk portálu: italština

Scrivere

Elektronická verze knihy Alessandra Lucchiniho. Poradí Vám, jak správně napsat úřední dopis, životopis, připravit se na pracovní telefonát v italštině apod. Nejsou opomenuty ani základy rétoriky.

Jazyk portálu: italština

Cestovatelský minislovník ITALŠTINA

Nejfrekventovanější slovíčka a fráze pro Vaše cesty do Itálie a dalších italsky mluvících zemí. Tento italský slovník je k dispozici také ke stažení ve formátu DOC.

Jazyk portálu: čeština

strana 12

Italština na internetu

Italština na internetu

Zdroje pro studium italštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů italštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o italštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici italštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo