Zkoušky a certifikáty z italštiny

Studium a výuka italštiny – Zkoušky a certifikáty z italštiny

Informace o jazykových zkouškách a mezinárodních certifikátech. Učební materiály k přípravě na zkoušky.


Jazykové kurzy italštiny

Databáze jazykových škol a jejich kurzů. Vyhledávání dle města, typu kurzu, zaměření, možnost vypsat vlastní „výběrové řízení“, oslovit tak několik škol najednou a vybrat si z nejlepší nabídky. Největší databáze jazykových škol na českém internetu.

Jazyk portálu: čeština

Jazykové zkoušky z italštiny

Databáze jazykových zkouškek z italštiny prováděných v ČR spolu se základními informacemi a odkazy na internetové stránky jejich hlavních organizátorů.

Jazyk portálu: čeština

Jazyky.Studium.Práce - Zkoušky a certifikáty

Internetový časopis o jazykovém vzdělávání, studiu a práci v zahraničí. Články o aktuálních nabídkách studia v zahraničí, zkušenosti absolventů, tipy na internetové stránky pro výuku jazyků, recenze, informace o jazykových školách a nových metodách.

Jazyk portálu: čeština

Zlevněné kurzy italštiny - Slevy Kurzů.cz

Poslední volná místa v jazykových kurzech italštiny nabízená se slevou. Vyplatí se navštívit před nákupem kurzu – nabízí slevy v běžných veřejných kurzech od 15%-60%. Můžete přistoupit do probíhajícího kurzu nebo do právě začínajícího. Kromě jazykových kurzů nabízí portál SlevyKurzů.cz i slevy dalších typů kurzů: počítače, fitnes, životní styl, psychologie …

Jazyk portálu: čeština

Accademia italiana di lingua

Oficiální stránky asociace škol a organizací vyučujících italštinu. Accademia italiana di lingua organizuje a připravuje jazykové kurzy a zkoušky. Poskytuje informace o termínech a cenách jednotlivých certifikátů italského jazyka.

Jazyk portálu: italština s možností přepnutí na angličtinu, němčinu, francouzštinu a chorvatštinu

Adesso

Na těchto webových stránkách najdete ukázku jedné části z mezinárodně uznávaných zkoušek z italštiny CILS. Tato ukázka se zaměřuje na porozumění textu. Vaším úkolem je seřadit ve správném pořadí jednotlivé části vyprávění.

Jazyk portálu: němčina

Universita per Stranieri di Perugia

Podrobné informace ohledně zkoušek a certifikátů z italštiny. Typy zkoušek, výsledky a hodnocení, datum konání, doporučená literatura

Jazyk portálu: italština

Universita per Stranieri di Siena

Na těchto stránkách najdete pod odkazem „Certificazioni“ (vpravo nahoře) informace o mezinárodně uznávaných zkouškách CILS a DITALS, které tato univerzita pořádá a vydává certifikáty zkušebním centrům po celém světě.

Jazyk portálu: italština

Italština na internetu

Italština na internetu

Zdroje pro studium italštiny

Našli, oznámkovali a rozčlenili jsme pro vás řadu internetových zdrojů italštiny. Snadno tak naleznete řadu pomůcek, informací, studijních materiálů, které jsou roztroušeny po světovém internetu.

Pokud víte o nějakém webu, který obsahuje zajímavé informace o italštině, dejte nám vědět. Rádi jej zařadíme.

Vyhledat učebnici italštiny – slovníku – DVD


Heureka

Hlavní menu:

Doporučené jazykové školy:
italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy italština - jazykové školy
Doporučené firmy:
  1. Animovany odkaz
  2. Animovany odkaz
  3. Animovany odkaz
  4. Animovany odkaz
  5. Animovany odkaz
  6. Animovany odkaz
  7. Animovany odkaz

Pomaturitní studium

boční logoboční logo

Specialisté na zahraniční studium

boční logoboční logo