Mapa

Italština v Kolíně

Seznam jazykových škol, učitelů italštiny a jazykových kurzů italštiny v Kolíně, kteří vám s italštinou pomohou.

JazykovéškolyvKolíněvyučujícíitalštinu

Kvalitní jazykové školy v Kolíně, které mají skvělá hodnocení od svých studentů. Vyberte si nejlepší jazykovou školu vyučující italštinu podle doporučení od jejích studentů, místa výuky a nabídky kurzů italštiny, které vyučuje. Využijte kontaktního formuláře, aby vám škola zaslala podrobné informace. Domluvte si návštěvu školy a ukázkovou hodinu.

HANNAH SCHOOL s.r.o.

Centrála Kolín | Kolín | 2 pobočky
  • Pobočka HANNAH SCHOOL Kutná Hora | Kutná Hora

Jazyková škola HANNAH SCHOOL® (HANNAH Group s.r.o.) certifikovaný člen Asociace jazykových škol AJŠ nabízí individuální a skupinovou výuku pro firmy a organizace, bohatou škálu kurzů pro veřejnost a děti, pomaturitní studium jazyků, překladatelský a tlumočnický servis.

NejlépehodnoceníučiteléitalštinyvKolíně

Učitelé angličtiny v Kolíně s největším počtem kladných hodnocení od jejich studentů. Učitelé zde uvedení buď učí v jazykové škole nebo se jedná o soukromé profesionální učitele. Po špatných zkušenostech s kvalitou výuky zde neuvádíme občasné "učitele", kteří si příležitostně přivydělávají výukou jazyků a chybí jim dozor a zázemí jazykové školy.

KurzyitalštinyvjazykovýchškoláchvKolíně

Aktuálně vypsané kurzy italštiny v jazykových školách v Kolíně a v miniškolách učitelů italštiny, které mají výborné hodnocení od studentů. Vybírejte kurz podle lektora, jeho hodnocení a podle hodnocení školy. Domluvte si návštěvu školy a ukázkovou hodinu.

Italština A1 Začátečníci: úterý 18:30-20:00

IZ1 A1.1 | Kód kurzu
09.08.2019 | Poslední aktualizace
Zeptat se na kurz
Učitelé angličtiny vyučující v tomto kurzu:

Termín výuky

10.9.2019-28.1.2020|za 17 dní

Út
18:30 – 20:00

Proč si vybrat tento kurz italštiny?

Kurz systematicky rozvíjí všechny jazykové dovednosti (mluvení, poslech, čtení a psaní) a jazykové znalosti (gramatika, slovní zásoba, fonetika). Výuka je vedena komunikačním přístupem s důrazem na nácvik praktických komunikačních dovedností. Kurz postupuje podle hlavního výukového materiálu, který je nezbytný k účasti v kurzu.

TIP Poslední zlevněná místa v kurzech můžete koupit na: SlevyKurzu.cz >Kurzy italštiny >Kurzy italštiny Kolín